PROJEKTY

REALIZACJE

OFERTA

 • PROJEKTOWANIE ZIELENI

  PROJEKTOWANIE ZIELENI

  Kształtowania prywatnych przestrzeni wokół domów mieszkalnych. Kształtowania terenów zielonych przy siedzibach firm, zakładów produkcyjnych. Komponowanie krajobrazu miejskiego i otwartego, w tym także w otoczeniu budowli. Kształtowania parków i ogrodów z uwzględnieniem założeń zabytkowych. Nadzór autorski.
 • WYKONAWSTWO ZIELENI

  WYKONAWSTWO ZIELENI

  Kompleksowe podejście w zakresie zagospodarowywania terenów. Obsadzenia roślinami, tarasy drewniane, zakładanie trawników, instalacje oświetlenia, nawodnienia, elementy małej architektury, rozwiązania niestandardowe.
 • SERWIS ZIELENI

  SERWIS ZIELENI

  Pielęgnujemy i dbamy o ogrody przydomowe. Wykonujemy prace na terenach użyteczności publicznej, przy firmach oraz zakładach produkcyjnych.
 • DEKORACJE ROŚLINNE

  DEKORACJE ROŚLINNE

  Aranżacje wnętrz zielenią, dekoracje świąteczne, dekoracje w donicach jako formy wolnostojące w ogrodzie.
 • INWENTARYZACJE ZIELENI

  INWENTARYZACJE ZIELENI

  Inwentaryzacji istniejącego stanu roślinności pod inwestycje wielobranżowe, operaty związane z zielenią.

NASZ ZESPÓŁ

SEKCJA PROJEKTOWA

Dominika Błaszczyk

Architekt Krajobrazu, projektant w pracowni DOMiGARDEN, absolwentka Wrocławskiej Akademii Rolniczej kierunku Architektura Krajobrazu. Od 2005 roku działam w zielonej branży. Od 2011 roku prowadzę własną pracownie. W swoich pracach skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego założenia. Nietuzinkowość, oryginalność oraz przede wszystkim potrzeba klienta są moimi priorytetami przy sporządzaniu koncepcji. Uwielbiam spontaniczne podróże podczas których odkrywam nowe miejsca i mogę dostrzec piękne detale, które inni mijają w biegu codzienności. Inspiracją jest dla niej natura i jej niekończące się odcienie zieleni.

SEKCJA WYKONAWCZA

Kompleksowo realizujemy zamówienia zagospodarowania terenów zielonych zgodnie z projektami danych inwestycji oraz według projektów zamówionych w naszej firmie.

KONTAKT

DOMiGARDEN Architektura Zieleni
Dominika Błaszczyk

Ul. Grzybowa 222a
42-600 Tarnowskie Góry

NIP: 6562165927

REGON: 243265061

MULTI Bank 44 1140 2017 0000 4202 1303 3457